AK Partili başkanlar bölge toplantısında buluştu

Yayınlanma Zamanı : 24 Ağustos 2019 Saat: 16:11

AK Partili başkanlar bölge toplantısında buluştu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Hatay’daki partili belediye başkanları ile birlikte AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkanlığı’nın Nevşehir’de düzenlediği Yerel Yönetimler Bölge toplantısına katıldı. AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından belediyelerin sorunlarını çözmek ve projeler geliştirmek adına düzenlenen ‘Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantıları’nın 3.’ncüsünde “Temel belediye mevzuatı”, “Halkla ilişkiler, siyasi iletişim ve insan ilişkilerinde başarı”, “Kişisel gelişim, liderlik, protokol kuralları” konularında eğitim verilecek.

Belediyecilikte başarılı olmanın sırları konusundaki tecrübe paylaşımının önemli olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “AK Parti tarafından Belediye başkanlarına bilgi aktarımı ve tecrübe paylaşımı yapılması hedeflenen ve yerel yönetime dair eğitimi de kapsayan “Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı” yaklaşık 500 kişinin katılımı ile Nevşehir’de gerçekleştirliyor. Belediye başkanlarının bilgi ve tecrübelerini,diğer belediye başkanlarıyla paylaşacağı bölge toplantısında alınacak kararların ilimize, ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"