Bayram, medeniyetler şehrinde başka…

Yayınlanma Zamanı : 11 Ağustos 2019 Saat: 16:53

Bayram, medeniyetler şehrinde başka…

Hatay Valiliği tarafından düzenlenen ve Halk ile Devlet buluşmasının en güzel örneğinin yaşandığı Kurban Bayramı bayramlaşma töreni ilin dinamiklerini ve  tüm renklerini bir araya getirdi. Tüm inançlara saygıyı esas alan bir anlayış ile vatandaşların bayram coşkusuna ortak olduğu tören, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın babasının vefatı dolayısıyla Hatay Vali Vekili Aydın Tetikoğlu ev sahipliğinde gerçekleşti.

Bu güne kadar elbirliği ile yaşattığımız ve günümüz dünyasında en çok ihtiyaç duyulan birliktelik kültürünün tüm dünyaya yeniden ilan edildiği Antakya Atatürk Parkı’ndaki bayramlaşma törenine Hatay il protokolü, Hatay Milletvekilleri, dernek ve oda başkanları, siyasi parti il temsilcileri, belediye başkanları, askeri ve sivil  erkan ile Hatay’ın her inanç ve kültürden tüm renkleri katıldı.

Törene katılan herkesin Kurban Bayramı’nı canı gönülden kutlayan Hatay Vali Vekili Aydın Tetikoğlu, bu güzel bayram günlerinin sevinçlere, mutluluklara vesile olması temennisinde bulundu.

Bayramlaşma töreni hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"