‘Cumhuriyet Tırı’nı mutlaka ziyaret edin!

Yayınlanma Zamanı : 08 Ağustos 2019 Saat: 18:01

‘Cumhuriyet Tırı’nı mutlaka ziyaret edin!

ADD Karaağaç Şubesi, bir kez daha önemli bir etkinliğe imza atarak ‘Cumhuriyet Tırı’na ev sahipliği yapıyor. Milli mücadelenin 100’üncü Yılında yola çıkan ve Türkiye’yi gezen Cumhuriyet Tırı, bugün Nardüzü Mahallesi Kent Meydanı’nda Saat 23.00’e kadar, yarın ise sabah saatlerinden itibaren gece 23.00’e kadar Karaağaç’taki belediye binasının yan tarafında bulunan parkta vatandaşlarla buluşacak.

Milli mücadeleyi gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak için Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ilerlemeye devam edeceklerini ifade eden Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karaağaç Şube Başkanı Kemal Işkarak, “Cumhuriyet Tırı’nı vatandaşlarımızla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Arsuz ve tüm bölge halkını bu önemli etkinliğe davet eden Başkan Kemal Işkarak, Atatürk’ün ve kahraman silah arkadaşlarının mücadelesini ortaya koyan Cumhuriyet Tırı’nın mutlaka görülmesi gerektiğini hatırlattı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"