Karaağaç’a üç koldan asfalt!

Yayınlanma Zamanı : 02 Ağustos 2019 Saat: 14:57

Karaağaç’a üç koldan asfalt!

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, asfalt serim çalışmalarındaki son durağı Arsuz’a bağlı Karaağaç Mahallesi’nde tamamlanan yolları havadan görüntüledi.

Büyükşehir ekipleri, daha önce çalışmalara başladığı Arsuz Karaağaç Mahallesi Atatürk Caddesi ile Bedi Acar Caddesi’ndeki beton asfalt serim çalışmasını tamamladı.

Arsuz yolu bağlantı noktası olması dolayısıyla yoğun şekilde kullanılan Atatürk Caddesi’nde yenilenen asfalt çalışmasının tamamlanmasıyla, Arsuz’a gidip gelen vatandaşlar ile yaz sezonu olması dolayısıyla Arsuz’u tercih edenler rahat bir nefes aldı.

20 metrelik yol olarak bilinen Uğur Mumcu Caddesi’ndeki asfalt çalışmasının da hızla devam ettiğini belirten ekipler, çalışmanın kısa sürede tamamlanarak, yolun yaya ve araç trafiğine tamamen açılacağını belirtti.

Ekipler ayrıca, mahallelerin fiziki durumu ve ihtiyacına göre yolların asfaltlanarak vatandaşın hizmetine sunulacağını da ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"