Alkışlar gönül adamlarına

Yayınlanma Zamanı : 02 Ağustos 2019 Saat: 10:12

Alkışlar gönül adamlarına

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Ramazan Ayı’nın bereketinin paylaşılması konusunda hassasiyet gösteren iş ve sanayi dünyasının dinamiklerine plaketle teşekkür etti.

2019 yılı Ramazan ayında gerek şehit yakınları ve gaziler onuruna düzenlenen iftar programı, gerekse vatandaşlara yemek ikramlarının yapılmasına katkı sunan iş insanlarını plaketle onurlandıran Kaymakam Yönden, sosyal dayanışmaya katkı sunan işadamlarını tek tek tebrik etti.

Kaymakam Yönden, bu kapsamda Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Tosyalı, Diler Holding Genel Müdürü Osman Gözükara, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Palmiye Hastanesi Sahibi ve Edip Metal Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez, Davut Beton Yönetim Kurulu Üyesi Alper Davut, Öz-Trans Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Dönmez’e plaketlerini takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"