Ak Parti Grubu’ndan 100 milyon TL borçlanmaya yeşil ışık!

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2019 Saat: 15:25

Ak Parti Grubu’ndan 100 milyon TL borçlanmaya yeşil ışık!

AK Parti Hatay Meclis Grubu, Hatay Büyükşehir Meclisi öncesi düzenlediği toplantıda önemli kararlar aldı. AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu’nun başkanlığında düzenlenen toplantıda, parti meclisi Hatay’a hizmet götürme noktasında çalışacaklarını ve hizmetleri tıkayan değil, yardımcı olan bir ekip olacaklarını dile getirdi.

Grup toplantısına Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ve Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ile meclis üyeleri katıldı.

Meclisin çalışmaları, bugüne kadar yapılan çalışmalar ile gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu; “Bizler AK Parti Hatay meclis grubu olarak hizmetleri tıkayan değil, hizmetlere yardımcı olan bir ekip olacağız. Hatay’ımızın tamamına hizmet götürme noktasında çalışacağız. Gündem maddelerinin ilki olan Kurtuluş Caddesi’nin trafiğe kapatılması önemli bir konu. Bu konuda Hatay Valimiz Rahmi Doğan, Antakya Belediye Başkanımız, Hatay milletvekilleri başkanlığında bir toplantı yapılmış. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın Kurtuluş Caddesi yayalaştırma projesi kapsamında alternatif güzergâh olarak Uğur Mumcu Caddesi, M. Kemal Şeyhoğlu Caddesi ile 1. Cadde kamulaştırma ve yol çalışmalarının yapılabilmesi için 100 milyon borçlanma yetkisi görüşülmüş. Hatay Büyükşehir Belediyesi taleplerini kabaca istemesi doğru bir şey değil. Büyükşehrin bu gibi konularda bizlere de bilgi vermesi gerekmektedir” derken, Yeloğlu borçlanma yetkisine Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’nın meclis üyeleri olarak ‘evet’ diyecekleri mesajını verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"