‘Karaağaç’ta asfaltlanmayan yol kalmayacak’

Yayınlanma Zamanı : 29 Temmuz 2019 Saat: 14:31

‘Karaağaç’ta asfaltlanmayan yol kalmayacak’

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Karaağaç ve Nardüzü Mahallelerindeki yolların asfaltlanmasıyla ilgili gecikmenin nedenlerini açıklarken, sorunun en kısa sürede çözüleceğini söyledi. İki mahallede de yaşanan sıkıntıları bildiklerini ve çözümü için seferber olduklarını aktaran Başkan Güven, ‘Asfaltlanmayan yol kalmayacak’ diyerek, vatandaşlardan biraz sabır istedi.

Başkan Asaf Güven, Karaağaç ve Nardüzü Halkına yollarla ilgili yaptığı bilgilendirmede şu ifadelere yer verdi; “Karaağaç ve Nardüzü mahallelerimizdeki yollarda yaşanan sıkıntıları biliyor, şikâyetlerinizi dinliyor ve çözümü için belediyemizin tüm imkânlarını seferber ettiğimizi bilmenizi istiyorum. Yolların asfaltlanması çalışmalarını, Temmuz ayı içeresinde başlatma niyetinde olduğumuzu daha önce ifade etmiştik. Gerek ülkemizin içinde bulunduğu durum, gerekse belediyemizin içerisinde bulunduğu fiziki ve özel durumundan dolayı finansal kaynakların temini noktasında gecikme yaşanmıştır. Bu durumda ilgili kurumlarla görüşmelerimiz tamamlanma aşamasındadır. En kısa zamanda tamamlanacağını öngörüyoruz. Karaağaç ve Nardüzü’nde özellikle yolların asfaltlanmamasından kaynaklı sıkıntı ve problemlerin en kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Bu gecikme nedeni ile halkımıza verdiğimiz sıkıntıdan dolayı özür diliyor, anlayışınızı bekliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"