İskenderun Sahili değişecek

Yayınlanma Zamanı : 29 Temmuz 2019 Saat: 16:20

İskenderun Sahili değişecek

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Sahilini güzelleştirmek adına yapacakları çalışmalar için ekibiyle birlikte kıyı şeridinde inceleme yaptı. Yeni kalıcı projelerin sinyalini veren Başkan Tosyalı, yaptığı incelemede sahilin çehresini değiştirecek düzenlemeler yapacaklarını söyledi.

Özellikle yaz aylarında sahil şeridinin yoğun olarak kullanıldığını belirten başkan Fatih Tosyalı,” Bu çerçevede sahilde park bahçe müdürlüğümüze bağlı ekipler, temizlik işleri ekiplerimiz ve fen işleri ekiplerimiz gerekli bakım, onarım, tadilat çalışmalarını yapıyor. Bir yandan da kültür müdürlüğümüze bağlı ekipler sahilde çeşitli organizasyonlar düzenliyor. Çevre ilçelerden birçok vatandaş sahil bölgesinde gezinti yapıyor. Tüm bunlar ele alındığında halkımıza daha iyi hizmet verecek kalıcı projeleri kısa bir süre hayata geçireceğiz. İskenderun’u her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz “insan odaklı yönetim” ve “Sosyal belediyecilik” anlayışı ile kalıcı eserler bırakma gayretindeyiz. Bu yaklaşımla herkesin yaşamaktan mutlu olduğu ve marka bir şehir kurmayı ve gelecek nesillere aktarmayı hedefliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"