Arsuz’da altyapı çalışmaları tamgaz!

Yayınlanma Zamanı : 25 Temmuz 2019 Saat: 17:07

Arsuz’da altyapı çalışmaları tamgaz!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), Arsuz 1. Grup Kanalizasyon Şebekesi projesinde yeni hat döşeme ve bağlantı çalışmaları başladı.

Arsuz’u kanalizasyon altyapısına kavuşturan proje ile bölgede yaşayan vatandaşların rahata kavuşacağını belirten Genel Müdürlük, sağlıklı yaşam, temiz çevre ve gelecek için hayata geçen kapsamlı projenin Arsuz’a bağlı Karahüseyinli, Şekere ve Karaağaç mahallelerinin muhtelif noktalarında devam ettiğini bildirdi.

1. grupta Arsuz ilçesi ve 2. etapta ise Belen ilçesini kapsayan proje kapsamında farklı ebatlarda döşenen beton borular ile şuana kadar 173 km yeni kanalizasyon hattının döşendiğinin bilgisini veren İdare, çalışma kapsamında kanalizasyon şebekelerinin ve Belen kolektör hattının tamamlanmasıyla birlikte atık suların İskenderun Arıtma Tesisi’ne iletiminin sağlanacağını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"