Yıllar geçse de acılar ilk günkü gibi taze!

Yayınlanma Zamanı : 19 Temmuz 2019 Saat: 11:03

Yıllar geçse de acılar ilk günkü gibi taze!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, vatan savunması uğrunda evlatlarını şehit veren aileleri ziyaret ederek, vefa örneği sergiledi. Şehit ailelerini hassasiyetle ziyaret eden Kaymakam Yönden, bu kez yaklaşık 20 yıl önce şehadet şerbetini içen Şehit Astsubay Zeki Karakaya ile 10 yıl önce şehit düşen Şehit Sağlıkçı Er Burak Görürüm’ün ailelerine konuk oldu.

Şehit Astsubay Zeki Karakaya’nın annesi Türkan Karakaya’yı Fatih Sultan Mehmet Mahallesindeki evinde, Şehit Burak Görürüm’ün ailesi Nurten – Şahin Görürüm’ü de Denizciler Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret eden Kaymakam Yönden, ailelerin acısını paylaşmasının yanı sıra herhangi bir istek ya da ihtiyaçları olup olmadığı yönünde sohbet etti.

Ailelerin evlatları ile ilgili hatıralarını tazeledikleri ziyaretlerde Kaymakam Yönden,  “Sizlere kapımız her zaman açık, devlet olarak, millet olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"