Sahil şeridine yeni düzenlemeler yolda

Yayınlanma Zamanı : 17 Temmuz 2019 Saat: 15:21

Sahil şeridine yeni düzenlemeler yolda

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a kalıcı tesisler kazandırma amacıyla belediyenin kullanımına tahsisli alanlarının yanısıra, yeni düzenlemeler için sahil şeridinde incelemelerde bulundu.

Belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile birlikte kentin farklı noktalarında inceleme yapan Başkan Tosyalı, halkın ihtiyaçlarına cevap verecek yeşil alan ve sosyal yaşam merkezlerini arttırmak istediklerini dile getirdi.

İskenderun’a en güzel şekilde hizmet vermek ve kalıcı eserler kazandırmak için yoğun bir gayret gösterdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Bugüne kadar daha güzel, daha modern bir İskenderun oluşturmak için belediyemizin imkânları ölçüsünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede kentimizin farklı noktalarına yapmayı düşündüğümüz projelerimiz var. Bu projeler olgunlaştıkça kamuoyuna bildireceğiz. Tüm müdürlüklerimiz koordineli bir şekilde kentin her noktasında çalışıyor. İnsan odaklı çalışmalarımız ve faaliyetlerimizle, halkımızla sıcak diyalog sağlıyoruz. İnşallah elbirliğiyle birlikte çok daha güzel işler başaracağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"