Ömür boyu mutluluğa ‘Mert’çe ilk adım

Yayınlanma Zamanı : 15 Temmuz 2019 Saat: 10:35

Ömür boyu mutluluğa ‘Mert’çe ilk adım

İskenderun’da uzun bir süre çeşitli yerel ve ulusal gazetelerde çalışan, bir dönem de ajans muhabirliği yaptıktan sonra İskenderun Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne özel güvenlik olarak atanan Mustafa Mert, evlilik yolunda ilk adımı attı. Basın camiasının başarılı, sevilen ve hızlı muhabiri olarak tanınan Mustafa Mert, gönlünü kaptırdığı Şemse Bilgiç ile nişanlandı.

Kız evindeki sade nişan töreni ile aşklarını taçlandıran Şemse-Mert çiftinin nişan yüzüklerini, İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel taktı.

Tatlı kesilmesinin ardından Nişan kurdelesini kesen Gündel, evlilik yolunda ilk adımı atan Mustafa ve Şemse çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken, bu güzel ana tanıklık etmenin sevincini yaşadığını söyledi.

Güzel gelin Şemse kırmızı kıyafeti ve zarafetiyle ilgi odağı olurken, Mustafa’nın da aynı şekilde gelinle uyumu dikkat çekti.

Mustafa ve Şemse’nin mutluluğuna İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel’in yanı sıra İşinsanı Mehmet Bilgiç, Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun ve Genel Müdürü Semir Yazıcı ile genç çiftin aileleri katıldı.

Ömer-Selma Mert çifti yakışıklı oğullarının mutluluğuna ortak olan herkese teşekkür ederken, güzel gelinlerinin anne ve babası Necla & Yasin Bilgiç ile de dünür olmanın ayrıcalığını yaşadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"