Denetimli serbestlikten faydalananlara ’15 Temmuz’ görevi

Yayınlanma Zamanı : 15 Temmuz 2019 Saat: 16:17

Denetimli serbestlikten faydalananlara ’15 Temmuz’ görevi

Haklarında Denetimli Serbestlik Kararı uygulanan ve kararları kamu yararına ücretsiz çalışarak infaz edilen yükümlüler, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için İskenderun ve Dörtyol’da bulunan şehitliklerin temizlik ve bakımlarını yaptı. İskenderun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nce yapılan etkinliğe Hatay Büyükşehir Belediyesi, İskenderun Belediyesi ve Dörtyol Belediyesi destek verirken, bundan sonraki süreçte belirli periyotlarla şehitliklerin temizlik ve bakımlarının yapılacağı öğrenildi.

Ayrıca 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında İskenderun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından İskenderun Adalet Sarayı Konferans Salonunda 160 Denetimli Serbestlik Yükümlüsüne “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü konulu” seminer düzenlendi. Temmuz ayı boyunca yükümlülere yönelik 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü konulu seminerler verilmeye devam edileceği bildirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"