Uyuşturucu ile her ‘Yönden’ etkin mücadele!

Yayınlanma Zamanı : 10 Temmuz 2019 Saat: 13:41

Uyuşturucu ile her ‘Yönden’ etkin mücadele!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, uyuşturucu ile mücadele konulu istişare toplantısında ilgili/yetkili adli ve idari kurum yöneticileri ile bir araya geldi.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda Kaymakam İskender Yönden başkanlığında gerçekleşen toplantıya; İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, Baro Temsilcisi Av. Sevinç Çakıcı, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Veysel Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadir Başar, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Yıldırım ve diğer ilgili/yetkili kurum yöneticileri katıldı.

Madde bağımlılığı ve uyuşturucu konusunda genel bir durum değerlendirmesi yapılmasının akabinde uyuşturucu ve türevleri olan maddelere yönelik her alanda ciddiyet ve kararlılıkla mücadele edilmesi noktasında çok yönlü istişare yapılan toplantıda Kaymakam Yönden, İçişleri Bakanlığı tarafından uyuşturucu madde suçlarının arkasında yatan nedenlerin belirlenmesi ve madde kullanımı sorunu ile daha güçlü ve etkin mücadele etmek amacıyla çok ciddi çalışmaların yapıldığını vurgulayarak, aynı prensip ve kararlar doğrultusunda İskenderun’da da etkin ve kararlı çalışmaların yapılması yönünde koordinasyonun sağlanması için bir arada olduklarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"