Festivali festival yapanlara teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 10 Temmuz 2019 Saat: 13:31

Festivali festival yapanlara teşekkür

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun’un Anavatana Katılışının 81.Yıldönümü dolayısıyla düzenlenen 5 Temmuz Kültür Sanat ve Turizm Festivali etkinliklerinde emeği geçen kurum yöneticilerine teşekkür belgesi verdi.

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen törende Kaymakam Yönden, etkinliklerin huzur ve güven içerisinde tamamlanmasında büyük emeği geçen İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay başta olmak üzere, görevini başarıyla gerçekleştiren İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Volkan Yeter, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve sunuculuk yapan Eren Özçelik’e teşekkür belgelerini takdim etti.

Kaymakam İskender Yönden, İskenderun için en iyisi ve en güzeli olsun anlayışıyla ilçenin değerlerine sahip çıkılması konusunda hassasiyet gösteren herkese ayrıca teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"