‘Patlama terörle bağlantılı olabilir’

Yayınlanma Zamanı : 05 Temmuz 2019 Saat: 14:32

‘Patlama terörle bağlantılı olabilir’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Reyhanlı’da otomobilde meydana gelen patlamaya ilişkin açıklama yaptı. Hz. Ali Camisi’nde cuma namazı çıkışında yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan, edindiği bilgilere göre patlamanın terörle bağlantılı olabileceğine vurg yaptı.

Patlamada ölen 3 kişi hakkında kimlik tespiti yapıldığını söyleyen Erdoğan, “Suriyeli üç kişi… Ama aracın içerisinde bomba olduğu belli. Onun patlaması neticesinde İçişleri Bakanımın verdiği bilgiye göre, üçü de ölmüş ve şu anda tabii incelemeler yapılıyor, kimlik tespitleri yapılmış. Bunun gerisinde ne vardır ne yoktur şu anda arkadaşlarımız çalışmaları yapıyorlar. Onu da zannediyorum şöyle kısa zamanda neticesi ortaya çıkacaktır. Yani şu andaki tespitler daha çok terörle bir bağlantısı olabilir istikametinde. Herhalde şöyle birkaç saat içerisinde Bakanlığımız da bununla ilgili daha detay bilgi verecektir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"