Ali Hıdır Köseoğlu’nun değerini İzmir bildi!

Yayınlanma Zamanı : 30 Haziran 2019 Saat: 2:03

Ali Hıdır Köseoğlu’nun değerini İzmir bildi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Başkan Tunç Soyer’in başlattığı revizyon sürerken, daha önce İskenderun Belediyesi’nde uzun yıllar Fen İşleri Müdürü olarak başarıyla görev yapan Ali Hıdır Köseoğlu, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Çalışkan ve başarılı kimliğiyle Karşıyaka Belediyesi’nde önce Fen İşleri Müdürü, daha sonra da belediye başkan yardımcılığına getirilen Ali Hıdır Köseoğlu, 5 yılda İzmir’in zirvedeki bürokratları arasında yer aldı.

İskenderun Belediye Başkanları Mete Aslan ve Yusuf Civelek dönemlerinde 20 yıl Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan Ali Hıdır Köseoğlu, çalışkan kişiliğiyle belediye başkanlarına altın dönemler yaşattı.  Ak Partili Seyfi Dingil’in seçimi kazanmasından sonra, aynı göreve istenmeyen Köseoğlu, İzmir Karşıyaka Belediyesi’nin teklifini kabul etti.

Karşıyaka Belediyesi’nde dönemin Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın dikkatini çeken Ali Hıdır Köseoğlu iki yıl sonra belediye başkan yardımcılığına getirildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de, üst düzey kadrosunu yenilerken, Karşıyaka Belediyesi’nden Ali Hıdır Köseoğlu’nu unutmadı ve İZSU Genel Müdür Yardımcılığına atadı.

İZSU’da Figen Selvitopu’nun yerine daha önce ESHOT Genel Müdürlüğü görevini yürüten Raif Canbek’in geçmesinin ardından iki genel müdür yardımcısı da değişti. Emekli olması beklenen Raif Canbek’in yerine Ali Hıdır Köseoğlu’nun gelmesine de kesin gözüyle bakılıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"