Astsubay alımı duyurusu

Yayınlanma Zamanı : 26 Haziran 2019 Saat: 14:11

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yayımlanan duyuruda dış kaynaktan muvazzaf astsubay adayı temini kapsamında ön kayıt ile ilgili detaylar açıklandı. Milli Savunma Bakanlığı, TSK Dış Kaynaktan Astsubay Adayı alımı kapsamında ön kayıtların bugün başlayacağını bildirdi.

“Sözleşmeli Astsubay öğrencileri and içme töreni Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi’nin İncekteki yerleşkesinde gerçekleştirildi. ( Erçin Top – Anadolu Ajansı )

Ön kayıt işlemlerinin, 26-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleşeceğine dikkat çekilen duyuruda, “Türk Silahlı Kuvvetleri’ne dış kaynaktan Muvazzaf Astsubay alımı seçim aşamaları tamamlanmıştır. Seçim aşamaları sonrasında yapılan değerlendirme sonucunda başarılı olan tüm adaylar, başarı sıralamasına tabi tutularak sıralanmıştır. Başarı sıralaması, her bir adayın kayıt hakkı kazandığı anlamına gelmemekte, kontenjana girerek kayıt hakkı kazanan adaylara, ‘…Sınıfında başarı sıranız-6 kayıt hakkı kazandınız’ şeklinde ifade yazılarak, ilk grup olarak kayıt hakkı verilmiştir. Kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları, 26-28 Haziran tarihlerinde 08:30-16:30 saatleri arasında, yapılacak olup, kayıt hakkı kazanan adaylardan, 28 Haziran (dahil) tarihi saat 16.30’a kadar kayıt işlemi yaptırmayan adayların adaylıkları sonlandırılacak” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"