İskenderun, futbola doyacak!

Yayınlanma Zamanı : 25 Haziran 2019 Saat: 16:42

İskenderun, futbola doyacak!

27 Haziran -7 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali halı saha futbol turnuvasının kura çekimleri yapıldı.

İskenderun Belediyesi Meclis salonunda düzenlenen kura çekim törenine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları Ahmet Keskin, Kemal Nadir Ünal, TÜFAD Hatay Şube Başkanı Yaşar Düzen, ASKF Başkan vekili ve İskenderun temsilcisi Ayhan Dik, takım takımların temsilcileri ile çok sayıda sporcu katıldı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyerek, “Bu yıl düzenlenecek olan 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali çerçevesinde çeşitli spor etkinlikleri var. Turnuvalar 27 Haziran Perşembe günü, 115 takım ve 1150 sporcunun katılımıyla başlıyor. Tüm takımlarımıza ve sporcularımıza başarılar diliyorum. Organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Halı saha futbol turnuvasının 7 Temmuz Pazar günü sona ereceğini belirterek, “Futbol turnuvaları millet parkı, sahil spor kompleksi ve İSTE spor kompleksinde düzenlenecek. Müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlarımıza çeşitli ödüller dağıtacağız” şeklinde konuştu. Yapılan konuşmaların ardından kura çekimi gerçekleştirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"