İskenderun’da konser zamanı

Yayınlanma Zamanı : 20 Haziran 2019 Saat: 12:15

İskenderun’da konser zamanı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali çerçevesinde Millet Parkı’nda düzenleyecekleri BEŞ- SES ve Soydan Soydaş ücretsiz halk konserine tüm İskenderunluları davet etti.

Millet Parkı’nın 21 Haziran Cuma Saat 21.00’da Soydan Soydaş & A*Star Band, ve 23 Haziran Pazar günü de Saat 21.00’de de BEŞ- SES konserine ev sahipliği yapacağını söyleyen Tosyalı, kültürel ve sanatsal etkinliklerle başta gençler olmak üzere her yaş grubunun sosyal hayat içerisinde yer almasına katkı sağlamak istediklerini söyledi.

Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin öneminden bahseden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kültürel etkinliklere ağırlık veren, sanatsal faaliyetlerin her zaman içerisinde olan bir belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Bu anlamda çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Festival komitemizin ise çalışmaları son aşamada. Kısa bir süre sonrada festival programımız kamuoyu ile paylaşılacaktır. Belediyemiz tarafından düzenlenecek olan 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali çerçevesindeki BEŞ- SES ve Soydan Soydaş konserlerine tüm halkımız davetlidir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"