Arsuzlu kadınlar, harikalar yarattı

Yayınlanma Zamanı : 18 Haziran 2019 Saat: 13:49

Arsuzlu kadınlar, harikalar yarattı

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce 2018-2019 eğitim- öğretim döneminde açılan kurslara katılan kursiyerlerin yıl boyunca ürettikleri el emeği göz nuru eserleri görücüye çıkardıkları serginin açılışını yaptı.

Işıklı Mahallesi’nde açılışı yapılan sergiye, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın yanısıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Altuk, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, usta öğreticiler, kursiyerler ve mahalle halkı katıldı.

Arsuzlu kadınların, yetenekli elleriyle harikalar yarattığını söyleyen Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, “Kurslarda kursiyerlerimiz el emeği göz nuru çok güzel eserler ortaya çıkarmışlar. Usta öğreticilerimizi, öğretmenlerimizi , kursiyerlerimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

Serginin açılış kurdelesini kesen Kaymakam Sarı, daha sonra katılımcılarla birlikte sergideki eserleri tek-tek gezerek Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Altuk’tan ve kursiyerlerden bilgi aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"