Çocukları mutlu bir İskenderun için değer

Yayınlanma Zamanı : 17 Haziran 2019 Saat: 12:28

Çocukları mutlu bir İskenderun için değer

İskenderun Belediyesi, ilçede çocuk parkı olmayan mahalle bırakmamak için park atağına geçti. İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü’nün Başkan Fatih Tosyalı’nın talimatı ile daha önce hiç çocuk parkı bulunmayan Dumlupınar ve Muradiye mahallesinde başlattığı park yapım çalışmaları son aşamaya geldi.

Dumlupınar’da bir ilk

Her mahallede en az bir tane oyun grupları ve spor aletleri bulunan park yapılacağını söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kent genelinde yaptığımız çalışmalar doğrultusunda Dumlupınar ve Muradiye Mahallelerinde bugüne kadar çocuk parkı yapılmadığını tespit ettik. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile yapmış olduğumuz görüş alışverişinden sonra Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Atatürk Okulu’nun bahçesinin bir köşesine çocuk parkı yapımı için karar aldık ve çalışmalara başladık.  Tamamlanmak üzere olan parkımız, Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan istişareler sonrası okulun bahçesinden ayrılmak kaydıyla yapılıyor. Ekiplerimiz tarafından, kısa sürede yapımı tamamlanacak olan oyun parkı, çevre düzenlemelerinin de yapılmasıyla yakın zamanda çocukların kullanımına açılacak” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"