Dönerciler zabıta markajında!

Yayınlanma Zamanı : 13 Haziran 2019 Saat: 10:31

Dönerciler zabıta markajında!

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde bulunan fastfood ve dönercileri denetledi. Denetimler, hijyen ve kullanılan ürünler üzerinde yoğunlaşırken kurallara uymayan işletmeler hakkında gerekli işlemler yapıldı.

Eksiklikleri bulunan döner işletmesi sahipleri, sözlü olarak uyarılarak eksikliklerini gidermemeleri halinde bir sonraki denetimlerde kendilerine yasal işlem uygulanacağı belirtildi.

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimlerde, iş yeri sahiplerinin kullandıkları aletlerin temizliği, döner hazırlama bölümleri genel temizliği, personel temizliği, iş yeri açma ve çalışma ruhsatları kontrol edildi.

Vatandaşların gıda ürünlerini sağlıklı bir şekilde tüketebilmesi için denetimlerin aksatılmadan devam edeceğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Vatandaşlarımız herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığında şikâyetlerini zabıta müdürlüğüne bildirmelerini rica ediyoruz “diye konuştu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"