100 kalbe yeniden hayat verdiler!

Yayınlanma Zamanı : 13 Haziran 2019 Saat: 15:55

100 kalbe yeniden hayat verdiler!

İskenderun Gelişim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi(KVC) Ekibi, riskli ameliyatları başarıyla gerçekleştirmeye devam ediyor.

Uzun süredir göğüs ağrısı yaşayan ve artan ağrıları nedeniyle Gelişim Hastanesi’ne başvuran Kahle Beyazgül, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çetin Murat Songur ve Op. Dr. İsmail Körk’ün gerçekleştirdiği operasyondan sonra sağlığına kavuştu.

Birçok merkeze başvuran ve riskli diye ameliyat edilmeyen Kahle Beyazgül’e gerçekleştirilen ameliyatla iki kalp kapağı ve üç damarı değiştirildi, ayrıca bir kalp kapağı  da tamir edildi.

Gelişim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Birimi olarak verdikleri hizmetlerle, hastaların dış merkezlere gitmelerine gerek kalmadığını ifade eden Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çetin Murat Songur, “Uzun süredir göğüs ağrısı şikâyeti üzerine bize başvuran hastaya gerçekleştirdiğimiz muayene ve tetkikler sonucunda, hastanın onayıyla ameliyata karar verdik. Riskli ameliyatı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik ve dört gün sonra hastayı taburcu ettik. Teknik donanımımız ve tecrübeli ekibimizle, ameliyatlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 2019 yılı içerisinde 100. ameliyatımızı da başarıyla tamamladık” dedi. Kontrole gelen Kahle Beyazgül ise, kendisini sağlığına kavuşturan KVC ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"