Metruk binalar bu komisyondan sorulacak!

Yayınlanma Zamanı : 12 Haziran 2019 Saat: 16:32

Metruk binalar bu komisyondan sorulacak!

İçişleri Bakanlığı ile Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında oluşturulan “Metruk Binaların Tespiti/Onarımı ve Yıkım Çalışması Komisyonu” ilk toplantısını yaptı.

Kaymakam Yönden’in yanısıra İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve Fen/İmar İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısından oluşan komisyon  ilk toplantıda başta uyuşturucu ile mücadele etmek olmak üzere, kamu düzeni ve esenliğini korumak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, çevre kirliliğine yol açan ve kent estetiğine uygun olmayan görüntüyü ortadan kaldırmak amacıyla metruk binalara ve enkazlara yönelik detaylı bir değerlendirme yapıldı.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda İlçe Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında yapılan toplantıya; İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, Milli Emlak Müdürü Adil Zülkadir, İskenderun Belediyesi Fen / İmar İşleri Görevlileri ve diğer ilgili/yetkililer katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"