İskenderun bu yaz plaj futboluna doyacak!

Yayınlanma Zamanı : 12 Haziran 2019 Saat: 16:15

İskenderun bu yaz plaj futboluna doyacak!

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Fatih Tosyalı’nın talimatları kapsamında sahil bandında bulunan plaj futbol sahasında düzenleme ve bakım çalışması başlattı. Plaj futbolu için uygun hava ve zemin koşullarına sahip olan İskenderun’da gençlerin sportif etkinlerle keyifli bir yaz sezonu geçirmesini hedefleyen Başkan Tosyalı, spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini vurguladı.

İskenderun’da sporun farklı branşlarda yapılması için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediye olarak spora çok büyük önem veriyoruz. İskenderun bir deniz kenti. Burada plaj futbolu için uygun zemin var. Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği bu sportif alanda etkinlikler yapmayı düşünüyoruz. Bu nedenle çeşitli nedenlerle bozulan sahada zemin düzenleme ve kumlama çalışmaları yapıyoruz. Ardından kale direkleri ve tribünlerin bakımları yapılacak. Sahamız en kısa sürede hazır hale gelecek. Bu sahada Plaj Futbolu İskenderun etabının yanısıra daha farklı etkinlikler de düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"