Kaymakamdan iki dev tesise ‘Keyfli’ ziyaret

Yayınlanma Zamanı : 12 Haziran 2019 Saat: 10:25

Kaymakamdan iki dev tesise ‘Keyfli’ ziyaret

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, bölgenin çelik üssü İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.(İSDEMİR)’nin ardından Limak Port İskenderun Uluslararası Liman İşletmesini ziyaret etti. İskenderun’un yanısıra Hatay ekonomisine büyük katkı sunan iki dev tesisi gezen Kaymakam Yönden,  yönetim kadrolarıyla istişarede bulundu.

İSDEMİR’de Genel Müdür Mesut Keyfli, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Pehlivan, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Özlem Kenan tarafından kapıda karşılanan Kaymakam Yönden, İSDEMİR yönetim kadrosuyla sohbet ortamında bir araya geldi.

İSDEMİR Genel Müdürü Mesut Keyfli ve çalışma ekibine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileyen Kaymakam Yönden, daha sonra LimakPort’ta geçti.

LimakPort İskenderun Genel Müdürü Gündüz Arısoy tarafından karşılanan Kaymakam Yönden, Arısoy’dan limanda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"