Sınav haftası, sessizlik haftası

Yayınlanma Zamanı : 10 Haziran 2019 Saat: 10:44

Sınav haftası, sessizlik haftası

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 15-16 Haziran 2019’da yapılacak olan ve milyonlarca genci yakından ilgilendiren Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi, vatandaşlara sessizlik çağrısı yaptı.

Başkan Tosyalı,  hafta sonu yapılacak olan üniversite giriş sınavında öğrencilerin dikkatini dağıtacak her türlü gürültü kirliliğine karşı vatandaşları uyarırken, sınava girecek öğrencilere de başarılar diledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fati̇h Tosyalı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Önümüzdeki hafta Üniversiteye giriş sınavlarının biteceği saate kadar ilçemiz sınırları içerisinde gürültülü şekilde satış yapan, gereksiz korna çalan, gürültülü şekilde iş makinası kullanarak, sevgili çocuklarımızın konsantrasyonunu bozan kişiler hakkında Zabıta Müdürlüğümüz cezai işlem yapacaktır. Çocuklarımızın başarısı hepimizin başarısıdır. Konuya maksimum özen gösterilmesi ricasıyla, Sınava girecek tüm yavrularımıza başarılar dilerim.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"