Tosyalı’dan personeliyle ‘Bayram’ selfisi

Yayınlanma Zamanı : 03 Haziran 2019 Saat: 18:31

Tosyalı’dan personeliyle ‘Bayram’ selfisi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan Bayramı nedeniyle personelle bayramlaştı.

Belediye Meclis Salonunda belediye çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Fatih Tosyalı, tüm personelin bayramını kutladı.

Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma günleri olduğunu ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, “Burada hepimiz bir aile gibiyiz. Bizlerin tek bir amacı var; İskenderun halkına hizmet etmek. Bu anlamda müdüründen, odacısına, odacısından park bahçe işçisine, şoföründen temizlik işçisine kadar, tüm birimlerimiz ile en iyi şekilde hizmet vermek için gayretli olmaya devam edeceğiz” dedi.

İskenderun’da Ramazan Bayramı’nın, sorunsuz bir şekilde geçmesi için tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, bayramı bir arada geçirecek olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Yapılan konuşmanın ardından Başkan Fatih Tosyalı, personel ile tek tek bayramlaşarak, tüm çalışanlara, aileleriyle birlikte güzel bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"