Mükemmeliyet Merkezi için ilk odak toplantısı

Yayınlanma Zamanı : 30 Mayıs 2019 Saat: 12:31

Mükemmeliyet Merkezi için ilk odak toplantısı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) işbirliğiyle düzenlenen Kaynak Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi 1.Odak Toplantısına katıldı.

İTSO ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Kaymakam İskender Yönden’in yanısıra İSTE Rektörü Prof.Dr.Türkay Dereli, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İSTE Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Selçuk Mıstıkoğlu ile Prof.Dr.Tolga Depçi, İTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter ile yönetim kurulu üyeleri ve diğer görevliler katıldı.

Toplantıda, İSTE Dr.Öğr.Üyesi Ersin Bahçeci tarafından Kaynak Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi konulu sunumunun ardından, sanayi sektöründe artan nitelikli ve sertifikalı kaynakçı (çırak, kalfa, usta, kaynak teknikeri, belgeli kaynakçı ve profesyonel kaynakçı) talebinin karşılanması ve çeşitli projeler geliştirmek suretiyle ilgili sektör sorunlarının çözümüne destek verilmesi hususunda istişare de bulunuldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"