Kaymakam, hedefi şaşırmadı!

Yayınlanma Zamanı : 29 Mayıs 2019 Saat: 12:28

Kaymakam, hedefi şaşırmadı!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Fikret Koçak Ortaokulu’nu ziyaret ederek, ata sporu olan okçuluk dalında eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde bulunan ortaokula gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam Yönden’e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Şube Müdürü Ahmet Yanmaz da eşlik etti.

Okul Müdürü Fevzi Hafif, Okul Müdür Yardımcısı Yasemin Doğan ve Mahalle Muhtarı Mehmet Türkoğlu tarafından okul girişinde karşılanan Kaymakam Yönden, okul binasında yaptığı incelemenin ardından bir araya geldiği okçuluk dalında eğitim gören öğrencilerle ok atış alanı ve uygulama sahasında incelemede bulundu.

İskenderun Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile irtibatlaşarak, okçuluk ile ilgilenen öğrencilerin daha donanımlı bir ortamda eğitimlerini sürdürmesi ve müsabakalara iştirak etmesi açısından koordinasyonu sağlayan Kaymakam Yönden, gençlerimizin okçuluk hayallerine ince bir dokunuş yaparken, ok atmayı da ihmal etmedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"