Karaağaçspor neden küme düştü?

Yayınlanma Zamanı : 29 Mayıs 2019 Saat: 11:07

Karaağaçspor neden küme düştü?

Bölgesel Amatör Lig(BAL)’de mücadele eden Karaağaçspor’un küme düşmesi sonrası şoku atlatamayan Karaağaçlılar, takımın düştüğü duruma üzülüyor. Lige başarılı sonuçlar alarak başlayan Karaağaçspor, daha sonra yaşadığı maddi sorunlarla da boğuşurken takımda oluşan huzursuzlukları da yaşayınca küme düşmekten kurtulamadı.

Karaağaçspor Yönetiminin çabaları takımı ligde tutmaya yetmedi.

Türk Futbolu’nun yıldızlarını yetiştiren ve yüzlerce futbolcusuyla Türkiye’nin en iyi altyapısına sahip olan Karaağaçspor’un neden küme düştüğüne bir türlü anlam veremeyen taraftarlar, bu sorunun cevabını arıyor.

İkinci yarının başlarından itibaren futbolculara alacaklarını veremeyecek duruma gelen Karaağaçspor’un yaşadığı sahipsizlik başarısızlığı da beraberinde getirdi.

Yazık oldu Karağaçspor’un bu mutluluk tablolarına…

Bölgesel Amatör Lig’den amatör kümeye düşen Karaağaçspor’un toparlanması için Arsuz’un yöneticilerini göreve davet eden taraftarlar, “Karaağaç ve Karaağaçspor bunları hak etmedi” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"