LİMAK’tan ‘angus’ hassasiyeti!

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2019 Saat: 12:55

LİMAK’tan ‘angus’ hassasiyeti!

LİMAKPORT yetkilileri, angus yüklü gemilerden kaynaklanan şikâyetlerin artması  üzerine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın Angus kokusunun bertaraf edilmesi ve hijyenik ortamın sağlanması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi talebine yanıt verdi.

Yetkililer, dünyanın farklı ülkelerinde yapılan araştırma neticesinde, probiyotik bakteri içerikli, doğaya ve tüm canlılara tamamen zararsız, toksik etkisi olmayan organik ilaç ile angus kokusunun bertaraf edileceğini duyurdu.  

İskenderun Halkı’nın, angus yüklü gemilerin limana yanaşması dönemlerinde karşılaştıkları sorunları tamamen ortadan kaldırmak için, tüm imkânları seferber ettiklerine dikkat çeken LİMAKPORT yetkilileri, “Vatandaşlarımızın hassasiyetini önemsiyor ve sorunları bertaraf etmek için çaba sarf ediyoruz. Angus gemilerinin ilk geldiği dönemlerde bir haftaya kadar süren işlemleri, kantar sayısı ve tahliye sistemlerini iki katına çıkartarak azami 2 güne kadar düşürdük. Şimdi de, koku sorununu tamamen ortadan kaldırmak için harekete geçtik. Uygulama aşamasında olduğumuz sistem ile, organik koku giderici ilaçlar kullanarak angus kokusunu hissedilmeyecek derecede azaltmayı planlıyoruz” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"