Denizkurdu-2019’un Medar-ı İftihar gemisine çıkarma

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2019 Saat: 13:14

Denizkurdu-2019’un Medar-ı İftihar gemisine çıkarma

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yürütülen ve Cumhuriyet tarihinin en büyük tatbikatlarından olan “Deniz Kurdu 2019 Tatbikatı” kapsamında İskenderun Deniz Üs Komutanlığı limanına demir atan TCG Tarsus (P-1204) Gemisi’ni ziyaret etti.

Kaymakam Yönden’e, İskenderun’da kaymakamlık stajını gerçekleştiren kaymakam adayı Ali Cemal Altınöz de eşlik etti.

İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe ve Gemi Komutanı Yüzbaşı Onur Çağlar ile gemi mürettebatı tarafından karşılanan Kaymakam İskender Yönden, Türk donanmasının medar-ı iftiharı TCG Tarsus (P-1204) Gemisinin teknik donanımı ve ana karakteristikleri hakkında detaylı bilgi aldı.

Tuğamiral’e ziyaret

Kaymakam İskender Yönden ve Kaymakam Adayı Ali Cemal Altınöz, daha sonra İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe’yi ziyaret etti.

Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe tarafından karşılanan Kaymakam İskender Yönden, şeref defterini imzalamasının akabinde Tuğamiral Kireçtepe’nin makam odasına geçerek bir süre sohbet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"