Mülki amirler iftarda buluştu

Yayınlanma Zamanı : 22 Mayıs 2019 Saat: 10:17

Mülki amirler iftarda buluştu

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan, İl genelinde görev yapan Mülki idare Amirleri ve eşleri ile birlikte İskenderun’daki iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar yemeğine; Vali Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan’ın yanı sıra Vali Yardımcıları  Aydın Tetikoğlu, Nursal Çakıroğlu, Erol Özkan,  Bilal Ölmez, Mahmut Hersanlıoğlu, Salih Altun ve Orhan Aktürk, İlçe Kaymakamları Orhan Mardinli, Nevzat Şengök, İskender Yönden, Bülent Uygur, Musa Sarı, Hayrettin Baskın, Murat Bulacak, Ahmet Demirci, Yusuf Turan, Zafer Karamehmetoğlu, Ercan Kayabaşı, Polat Kara, Fatih Çobanoğlu, Murat Kütük, Ömer Faruk Yüce ve eşleri katıldı.

Mülki amirlerin ortak amacının hizmet olduğunu söyleyen Vali Doğan, “Ülkemiz ekonomik ve sosyal kalkınma yolunda her bir ferdinin ortaya koyduğu üstün çaba, tüm kurum ve kuruluşlarının katkısı ile daha ileriye gitmektedir. Bizler de ilimiz genelinde yaşayan vatandaşlarımızın daha mutlu bir hayat sürmesi için İdare olarak her birimize ait sorumlulukları yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Hataylı hemşehrilerimizin daha güzel bir geleceğe ulaşabilmesi adına üzerimize düşen görevleri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı hassasiyetle yürüteceğiz. Hepimizin ortak çabası ve çalışmasıyla ilimiz ve ülkemiz adına daha başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Sizlerin de aynı duyguları paylaştığına olan inancımı ifade ediyor, hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.         

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeği oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"