Sevgi dolu gönül sofrası

Yayınlanma Zamanı : 21 Mayıs 2019 Saat: 9:53

Sevgi dolu gönül sofrası

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden,  “Dünya Yetimler Günü” münasebetiyle yetim çocuklar ve koruyucu ailelerle gönül sofrasında buluştu.

İskenderun Gençlik Merkezi, Türk Kızılayı İskenderun Şubesi ile İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) işbirliğiyle İskenderun Gençlik Merkezi Salonu’nda düzenlenen iftar programına; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Kaymakam Adayı Ali Cemal Altınöz, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, İYİLİKDER Temsilcisi ve gönüllüleri ile Gençlik Merkezi gönüllüleri, İskenderun ve çevre ilçelerden koruyucu aileler ve yetim çocuklar katıldı.

Mübarek Ramazan-ı Şerifin bereketi altında, devlet erkanı, yardımsever gönüllüler, koruyucu aileler ve yetim çocukların gönül sofrasında buluşmasına vesile olan iftar programı, İskenderun’daki birlik, beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma kültürünün zenginliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"