İskenderun OSB yönetiminden protokol turu

Yayınlanma Zamanı : 21 Mayıs 2019 Saat: 16:35

İskenderun OSB yönetiminden protokol turu

İskenderun Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ayhan Tosyalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in ardından, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İskenderun OSB Olağan Kongresi sonucunda başkanlığa seçilen Ayhan Tosyalı ve yönetim kurulu üyeleri ile ilçe ekonomisinin görüşüldüğü ziyaretlerde, ekonomiye yön veren işadamlarına yeni görevlerinde başarı dilekleri iletildi.

Misafirperverliklerinden dolayı Kaymakam Yönden ve Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür eden OSB Başkanı Ayhan Tosyalı; İlçemizdeki sanayi sektörünün gelişmesi bakımından teslim aldığı görevi layıkıyla yerine getirmek için gereken çabayı göstereceklerini ifade ederek, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı azim ve gayret ile çalışmalarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"