22 okulun gençleri tartıştı!

Yayınlanma Zamanı : 18 Mayıs 2019 Saat: 10:30

22 okulun gençleri tartıştı!

2019 yılının “Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı” olarak ilan edilmesi dolayısıyla İskenderun’da “Prof. Dr. Fuat Sezgin” anısına özel bir etkinlik düzenlendi. Sezgin, İslam kültür ve medeniyetinin daha iyi anlaşılmasını sağlamak ve onu yeni nesillere en doğru şekilde aktarmak amacıyla 22 okulun iştirakiyle düzenlenen “Gençler Tartışıyor” konulu münazarayla anıldı.

Gençlerin özgüvenini, grup liderlik becerisini ve mantıksal teori geliştirme yeteneğini geliştirmek amacıyla düzenlenen münazarada kıyasıya mücadelenin ardından finale kalan okullar İskenderun Fatih Anadolu Lisesi ile Sahil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Finale kalan iki okul arasında gerçekleştirilen müsabakada Fatih Anadolu Lisesi galip gelerek, şampiyon olurken, dereceye giren okulların öğretmen ve öğrencilerine ödüllerini gençlerin bilgi ve yeteneklerini yakından takip eden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"