Pac Meydanı’na Fatih Tosyalı ayarı!

Yayınlanma Zamanı : 16 Mayıs 2019 Saat: 13:29

Pac Meydanı’na Fatih Tosyalı ayarı!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yoğun yolcu trafiğinin olduğu Pac Meydanı’nda dolmuş güzergahının rahatlaması amacıyla cep yapımı için incelemede bulundu.

Hem dolmuşların rahat durabilmesi, hem de vatandaşların ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaması, hem de Pac kavşağının rahatlaması amacıyla ilk adımı atan Başkan Tosyalı,  “Memleketimize hizmet etmek için bizlere düşen her göreve varız” dedi.

Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin ile birlikte dolmuş şoförleri için cep yapılması için gerekli ön incelemeyi yapan Başkan Fatih Tosyalı, “Trafiğin daha düzenli ve tertipli hale gelmesi, buna paralel olarak hem şoför esnafımızın, hem de halkımızın ulaşım konusunda rahat edebilmesi bakımından ulaşımdaki aksaklıkların giderilmesi için gerekli düzenlemeleri yapacağız. Hem belediyenin asli görevlerini hem de onun dışındaki sosyal çalışmalar için de gayretlerimiz devam ediyor. Almış olduğumuz bu ulvi görevi layıkıyla yapmak istiyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"