Bu ekipte takım ruhu ön planda

Yayınlanma Zamanı : 16 Mayıs 2019 Saat: 17:54

Bu ekipte takım ruhu ön planda

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, daha güzel bir İskenderun için başkan yardımcıları ve hukuk danışmanı ile birlikte istişare toplantısı yaptı.  Ortak aklı ve ekip ruhunu önemsediğinin altını çizen Tosyalı, İskenderun halkının hizmetin en güzeline layık olduğunu söyledi.

Kenti ortak akıl ile yöneteceklerini belirten başkan Fatih Tosyalı,”Bu çerçevede kamu kurum, kuruluşlar ve sivil toplum kuruluşlarımız ile iletişim halindeyiz. Amacımız ilçemize güzel hizmetler kazandırmaktır. Bu çerçevede başkan yardımcılarımız, daire müdürlerimiz ve belediye personelimiz ile birlikte halkımızın hizmetindeyiz. Ahmet Keskin ve Nadir Ünal’ın ardından, belediye meclis üyemiz inşaat mühendisi Mehmet Ali Dokuzoğlu’nu da belediyemizde münhal bulunan başkan yardımcılığına görevlendirmiş bulunmaktayım. Mehmet Ali Dokuzoğlu’nun katılımı ile kadromuz daha da güçlendi. Rabbim hepimize hayırlı görevler yapmayı nasip etsin. Önümüzdeki süreçte ilçemiz için oldukça verimli çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"