Başkanlıklarda ‘Tosyalı’ imzası

Yayınlanma Zamanı : 15 Mayıs 2019 Saat: 10:27

Başkanlıklarda ‘Tosyalı’ imzası

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Tosyalı’nın oğlu Şerif Tosyalı’nın Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekilliğine, İskenderun Belediye Başkanlığına da Fatih Tosyalı’nın seçilmesinin ardından, İskenderun 1. OSB Yönetim Kurulu başkanlığına da Ayhan Tosyalı getirildi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongre ile İskenderun 1. OSB Yönetim Kurulu başkanlığına seçilen Ayhan Tosyalı ve Yönetim Kurulu üyeleri ilk olarak Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı ziyaret etti.

 İskenderun 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Tosyalı ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Valilik İskenderun Çalışma Ofisinde gerçekleşen ziyarette Vali Doğan, İskenderun 1. OSB Yönetim Kurulu başkanlığına seçilen Ayhan Tosyalı ve Yönetim Kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Tosyalı ise Vali Doğan’a kabulü ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilimiz sanayisinin gelişmesi için teslim aldığı görevi layıkıyla yerine getirmek için gereken çabayı göstereceklerini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"