Her mahalleye hizmet selfisi!

Yayınlanma Zamanı : 11 Mayıs 2019 Saat: 14:48

Her mahalleye hizmet selfisi!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde belediye tarafından yapılmakta olan ve yapılması planlanan çalışmaları mahalle muhtarları ile birlikte yerinde inceledi. Hedeflerinin daha yaşanılabilir bir İskenderun olduğunu belirten Başkan Tosyalı, mesire alanlarını arttıracaklarını söyledi.

Tek yönlü değil tüm alanlarda gelişen bir kent için çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Muhtarımız ile birlikte Denizciler Mahallemizdeki Çamlık mevkiinde mevcut piknik alanlarımızı gezdik. Bu bölgeyi gezerek mesire alanlarımızın çoğaltmak için incelemelerde bulunduk. Elimizdeki imkanları halkımız için kullanacağız. Ayrıca Denizciler’de parklardaki eksiklikleri inceledik. Denizciler semt pazarında esnaflarımıza kolaylıklar dilerken, vatandaşlarımızdan da istek ve sorunlarını dinledik” dedi.

Temizlik işlerini önemsiyoruz

Sahil bandında yapılan genel temizlik çalışmalarını inceleyen başkan Fatih Tosyalı,”Temizlik işi çok önemli. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı bölgelerde ve kent genelinde hummalı bir çalışma içerisinde. Temiz çevre için durmadan çalışacağız. Temizlik işlerinde görevli arkadaşlarımız görevlerinin başındalar. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"