Katı Atık Birliği’nde anlaşmaya varıldı

Yayınlanma Zamanı : 09 Mayıs 2019 Saat: 19:27

Katı Atık Birliği’nde anlaşmaya varıldı

İskenderun Körfez Katı Atık Birliği ile Bem-Bir-Sen arasında sosyal denge tazminatı(SDT) sözleşmesi imzalandı.

İskenderun Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen imza törenine İskenderun Körfez Katı atık birliği Başkanı Fatih Tosyalı, Bem-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Murat Başar, belediye başkan yardımcıları katıldı.

Bem-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Murat Başar, sözleşmenin imzalanmasında emeği geçenleri kutlayarak, “Bu sözleşmenin imzalanmasında büyük katkısı olan İskenderun Körfez Katı Atık Birliği Başkanı Fatih Tosyalı ve birlik başkanlarına candan teşekkür ediyoruz. Bu sözleşme ile katı atık birliğinde çalışan memur çalışanlarımıza yasal mevzuatlar çerçevesinde en yüksek oranda sosyal denge tazminatı gerçekleşmiş oldu. Allah hayırlı uğurlu etsin ”diye konuştu.

İskenderun Körfez Katı Atık Birliği Başkanı Fatih Tosyalı ise insan odaklı hizmet anlayışı ile hareket ettiklerini belirterek, “Çalışanlarımızın her zaman yanındayız. Hep birlikte halkımıza en iyi hizmeti vermek için daha çok çalışacağız. Bu imzalanan sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından SDS imzaları atıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"