Takım kaptanı Canan Kaftancıoğlu olunca, kolay!

Yayınlanma Zamanı : 08 Mayıs 2019 Saat: 10:38

Takım kaptanı Canan Kaftancıoğlu olunca, kolay!

CHP’nin, 31 Mart Yerel Seçimlerindeki İstanbul zaferini yaratan mimarların en önde gelen isimlerinden biri olan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, seçimin iptalinin ardından yaptığı açıklamada, “16 milyonun iradesini yok sayan 3-5 kişiyi bir kez daha sandığa gömmek boynumun borcudur” mesajı verdi. Türkiye’yi şok eden YSK kararından sonra 23 Haziran’da tekrarlanacak seçim için yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yol haritası çizen Başkan Kaftancıoğlu, bu kez daha da iddialı olduklarını ortaya koydu.

Seçimin iptalinin bir demokrasi ayıbı olduğunu ifade eden CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbullular’a güveninin tam olduğunu belirterek, “16 Milyon İstanbullu ve İstanbul’la yatıp kalkan tüm Türkiye,  bizim gibi seçimin neden iptal olduğunu çok iyi biliyor. Planlı, programlı çalışma zamanı. Yendik, yine yeneceğiz!” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"