Kaymakam Yönden, ekip ruhunu önemsiyor

Yayınlanma Zamanı : 07 Mayıs 2019 Saat: 12:59

Kaymakam Yönden, ekip ruhunu önemsiyor

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile bir araya gelerek, kamu hizmetlerinin işleyişine yönelik istişarelerde bulundu.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile bir araya gelen Kaymakam Yönden, İlçemizde yürütülen kamu hizmetleri, çeşitli iş ve işlemler ile kanunların tatbikatı üzerinde genel bir değerlendirme yaptı.

İskenderun’a hizmet etmenin büyük bir heyecan ve onur verici olduğunu belirten Kaymakam İskender Yönden, “İlçemizde kamu hizmetlerinin yürütülmesi esnasında, eğitimli, bilgili, kültürlü ve fedakâr mesai arkadaşlarımın katılımlarıyla, ekip ruhu çerçevesinde, eşit, tarafsız, dürüst ve şeffaf bir yönetimle, kamu hizmetinin doğru, hızlı ve kaliteli bir şekilde sunulması ortak hedefimizdir. Toplumda huzur ve güvenin sağlanması, eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, şehit ve gazi ailelerimize, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlarımıza, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engelli vatandaşlarımıza sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, yaşam kalitesinin artırılması ve daha müreffeh bir ortamın sağlanması gibi hususlar; en çok üzerinde durulması ve desteklenmesi gereken konular arasında yer alır. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da görev ve sorumluluk bilinciyle, bir ekip ruhu çerçevesinde güzide İlçemiz İskenderun’a ve kadirşinas İskenderun halkına kamu hizmetlerinin en iyi şekilde sunulması için çalışacağız. Tüm hizmet paydaşlarıma bugüne kadar gösterdikleri emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte hizmet fedakârlığı ve vatandaş odaklı yaklaşımın artacağı temennisiyle çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"