İskenderun için ilk iftar vakti; 19:33

Yayınlanma Zamanı : 06 Mayıs 2019 Saat: 16:00

İskenderun için ilk iftar vakti; 19:33

İskenderun Belediyesi ev sahipliğinde Ramazan ayı boyunca her gün hayırseverlerin katkıları ile sahilde bulunan iskele başta olmak üzere belirlenen mahallelerde ilk iftar bugün saat: 19.33’de açılacak. Ramazan ayının bereketini yaşamak ve halkla aynı sofrada buluşmak için hayırseverlerin desteğiyle her yıl geleneksel hale getirilen iftar sofrası ile ilçe protokolü vatandaşlarla birlikte, Ramazan ayının güzelliğini ve bereketini aynı sofrada yaşayacak.

Hayırseverlerin desteğine teşekkür

İftar sofralarına katkısı olan hayırseverlere teşekkür eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Sahil İskelede ilk 15 gün Tosyalı Holding, son 15 gün Diler Holding, Denizciler mahallesinde Atakaş şirketler grubu, Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde semt pazarında Atakaş şirketler grubu, Yunus Emre Mahallesinde 2nolu taziye evine İTSO, Eski Hal pazarı alanında İTSO ve Sakarya mahallesinde Baştuğ Metalürji’nin katkıları ile iftar sofraları kurulacak. Tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin. Ramazan ayının devletimiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum ” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"