İskenderun Belediyesi ‘A Takımı’ netleşiyor

Yayınlanma Zamanı : 25 Nisan 2019 Saat: 10:20

İskenderun Belediyesi ‘A Takımı’ netleşiyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediyedeki kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. Merakla beklenen belediye başkan yardımcılarının ardından yeni birim müdürleri de belli oldu.

İskenderun’un mevcut sorunlarının çözümü için Tosyalı ile birlikte görev alacak A Takımı’nda Kemal Nadir Ünal ve Ahmet Keskin’in belediye başkan yardımcısı olarak atanmasının ardından, belediyede daha öncede görev yapan isimlerle birlikte, İskenderun’da alanlarında başarılı ve üretken kişilikleriyle tanınan isimlerin müdürlüğe getirilmesi dikkat çekti.

İskenderun Belediyesi’nde başarıyla görev yapan Bülent Temel Park ve Bahçe Müdürlüğüne, Bülent Atik ise İmar Müdürlüğüne, eğitim camiamızın başarılı ve sevilen ismi Ergün Saydam Destek Hizmetleri Müdürlüğüne, Halk Eğitim Merkezi’nde verimli projelerle görev yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Suat Nesim Sarı Kültür Müdürlüğü’ne atandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"