Süheyl Batum Arsuz’a geliyor

Yayınlanma Zamanı : 17 Nisan 2019 Saat: 10:38

Süheyl Batum Arsuz’a geliyor

Eski milletvekili ve ünlü Anayasa Hukuku Profesörü Süheyl Batum, Hatay Barosu Genç Avukatlar Komisyonu’nun davetlisi olarak haftasonu Arsuz’a geliyor. 20 Nisan Cumartesi günü 13.00 – 16.00 saatleri arasında Karaağaç-Yükseliş Koleji’nde “Anayasal İlkeler Işığında Hukuk Devleti” konulu bir sunumla halkla buluşacak olan Prof. Dr. Batum’un genç avukatlarla buluşmasının yanısıra, Türkiye’de demokrasi, hukuk ve insan hakları konularına da değinmesi bekleniyor.

Halka açık olarak gerçekleşecek önemli konferansa bütün Hataylılar’ı davet eden Hatay Barosu Genç Avukatlar Komisyonu üyesi Av. Erdem Harmaoğlu, “Genç Avukatlar Komisyonu olarak sadece genç Avukatlara yönelik değil, toplumsal sorumluluğumuzu bilerek gerekli her alanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. 20 Nisan Cumartesi günü, saat 13:00’da, Arsuz/Karaağaç Yükseliş Koleji’nde Prof. Dr. Süheyl Batum’u misafir edeceğiz. Önemli gündem maddelerinin konuşulacağı söyleşimize tüm halkımız davetlidir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"