Büyükşehirde ilk görev değişikliği mi?

Yayınlanma Zamanı : 17 Nisan 2019 Saat: 11:11

Büyükşehirde ilk görev değişikliği mi?

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın, yerel seçimden sonra kadrolarda değişikliğe gideceği sinyalini vermesinin ardından, ilk değişiklik özel kalem müdürlüğünden geldi. Hatay Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Orçun Kılıçoğlu, görevinden ayrıldığını duyurdu.

Kılıçoğlu, bu ayrılığın yeni bir başlangıç olacağının da mesajını verdiği açıklamasında kendisi ile ilgili özeleştiri de yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Makamlar devletin makamı, bizde milletin memuruyuz. Seçim sürecinde dik durduk, eğilmedik korkmadık, her türlü haksızlığa uğramamıza rağmen göğüs gerdik. Baş verdik, baş eğmedik. Vefamızı gösterdik. Bugün itibariyle Özel Kalem Müdürlüğü görevinden ayrılmış bulunmaktayım. Elimden geldiği kadar herkesin işini görmeye gayret ettim. Görebildim mi tabiki de hayır. Gücüm yettiğince büyüğüm, küçüğüm demedim herşeye koştum, mücadele ettim. Memleketimi sevdam bildim o azimle çalıştım. Görev sürem boyunca kalpte kazandım, işte gördüm, istemeden kalpte kırdım, iş göremedim elimde olmayan sebeplerden dolayı. Herkesten hakkını helal etmesini istiyorum. Benim hakkım geçmişse helal hoş olsun. Bu bir son değil, çok güzel ve yeni bir başlangıcın en büyük adımıdır. Beni seven arkamda duran tüm hemşehrilerime, büyüklerime, kardeşlerime teşekkür ediyorum. Görev sürem boyunca bir aile gibi olduğum çalışma arkadaşlarıma da ayrı teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü bana bugüne kadar güvenen Başkanım Lütfü Savaş’a ediyorum. Sağolsun, varolsun. Bundan sonra takdir edeceği hangi görev olursa yerine getireceğim. Yaşımız genç yolumuz uzun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"