Mazbata, nihayet sevdiğine İstanbul’da kavuştu!

Yayınlanma Zamanı : 17 Nisan 2019 Saat: 17:16

Mazbata, nihayet sevdiğine İstanbul’da kavuştu!

31 Mart seçimlerinden zaferle çıkan fakat çeşitli engellemelerle bir türlü mazbatası verilmeyen İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu az önce mazbatasını alınca tüm Türkiye rahat bir nefes aldı.

Maltepe’deki oy sayımının tamamlanmasının ardından İstanbul İl Seçim Kurulu’na gönderilen birleştirme tutanakları sonrasında mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, halkın yoğun desteklerine teşekkür etti.

17 günden bu yana adeta yılan hikâyesine dönen seçim sonuçlarının tamamlanmasıyla birlikte mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu’na Türkiye’nin her yerinden tam bir sevgi seli oluştu.

Çağlayan Adliyesi’ndeki mazbata töreninde, sayım süresince sandıkları bırakmayarak demokrasi nöbeti tutan CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur ve İsmet Tokdemir de hazır bulundu.

Ekrem İmamoğlu, saat: 18.00’de Saraçhane’de bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Binası’nda devir teslim töreniyle göreve başlayacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"